Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Bezpečná plechová garáž

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Bezpečná plechová garáž

Pri nákupe je však dobré dať si pozor na niekoľko  detailov, ktoré napomôžu tomu, aby obsah garáže ostal stále v bezpečí.

Spoľahlivý, certifikovaný zámok

Bezpečná plechová garáž by mala byť ľahko uzamykateľná a všetky jej komponenty vzájomne dokonale zladené. V staršom modeli sme používali zámky s veľkým dózickým kľúčom, ktorého používanie či prenášanie nebolo pre zákazníka práve najpohodlnejšie. Teraz v novom type je už kľúč menší a bezpečnosť (prítomnosťou novej vložky) vyššia. Nové typy garáží Maritom sú opatrené certifikovaným zámkom, ktorý je možné otvoriť a zatvoriť zvnútra aj zvonku. Okrem toho sme zamenili úchyt na manipuláciu za klasickú kľučku, pričom jedno krídlo brány je vybavené západkou, ktorá zabraňuje otvoreniu alebo podváženiu zvonku.

Zosilnená konštrukcia

Nie všetky lacné plechové garáže majú vždy dostatočne pevnú a bezpečnú konštrukciu, ktorá má bezpochyby veľký vplyv na bezpečnosť uschovaného tovaru, či vášho auta. Nové typy plechových garáží  od firmy Maritom už majú zosilnenú pozinkovanú konštrukciu, ktorá ani po dlhšej dobe nestráca svoje vlastnosti (nekoroduje). Robustné závesy uchytené na nitoch zase zabezpečujú bezpečnosť brány a jej ochranu proti poškodeniu alebo podváženiu.

Kvalitný visiaci zámok

Ak už ste sa rozhodli pre plechovú garáž, určite sa oplatí investovať aj do kvalitného visiaceho zámku s dobrým uzatváracím mechanizmom. Každá plechová garáž od firmy Maritom je štandardne vybavená dvoma špeciálnym okami pre ich zavesenie. Odporúčame použiť bezpečnostný zámok, ktorý je veľmi náročné násilne otvoriť, resp. preseknúť kliešťami či inými nástrojmi. Neatestované, čínske výrobky sa dajú relatívne ľahko otvoriť - sú v nich použité tie najlacnejšie komponenty, ktoré nemajú tak vysokú pevnosť ako licencovaný zámok. Výber kvalitného výrobku je teda určite na mieste.

Len dôkladné osadenie a ukotvenie garáže zaisťuje stabilitu a správne fungovanie všetkých jej komponentov. V našej spoločnosti preto zamestnávame iba skúsených a spoľahlivých pracovníkov, ktorí dokonale poznajú svoje remeslo. Našim zákazníkom tak zaisťujeme bezpečnosť a pohodlie pri každodennom používaní svojej garáže

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok