Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
5 výhod plechových garáží v zimnom období

Rozmýšľate nad tým, ako vyriešiť problém s nastupovaním do zamrznutého auta, či dennodenným čistením čelného skla? Obávate sa o svoje auto, keď je vonku tma, padá sneh a konáre stromov sa nekontrolovane lámu pod váhou snehovej nadielky?
Najlepším riešením je garáž, ale nie každý si ju môže dovoliť. Tiež nie je vždy možnosť prenájmu, alebo kúpy parkovacieho miesta v okolí svojho bydliska, preto sa oplatí vziať pod úvahu aj alternatívne možnosti. Ak máte vo svojom okolí miesto, na ktoré je možné postaviť plechovú garáž, tak neváhajte. Bude to rozhodnutie, ktoré vzájomne oceníte Vy, aj vaše auto.

Takéto riešenie prináša so sebou veľa výhod, vďaka ktorým prežijete zimné mesiace bez obáv o vaše auto a na jar bude v tak dobrom stave, ako počas iných období. Zoznámte sa s 5 highlightami plechových garaží. 

  1. Zastrešené a suché parkovacie miesto. To je snáď najväčšia výhoda, pretože nemusíte ráno škrabať okná na aute, či odmetať napadaný sneh. Rovnako aj vystupovanie z auta a vykladanie nákupov je oveľa príjemnejišie, ak vám za golier nepadá sneh. No a po tretie, vždy si zaparkujete na svoje miesto a nemusíte hľadať miesto po celom sídlisku. 
  2. Bezpečnosť. Plechové garáže su osadené certifikovanými bezpečnostnými zámkami, ktoré zlodeji nemajú veľmi v láske, pretože otvorenie takéhoto zámku icm zaberie veľa času, čo znamená pre nich väčšie riziko. Preto sa radšej zameriavajú na dostupnejšie ciele a vaše auto tak ostáva v bezpečí. 
  3. Úložný priestor. Každý majiteľ auta vie, že mať auto, to nie je iba vlastniť vozidlo ako také, ale zahŕňa to aj množstvo príslušenstva, ktoré k autu jednoducho patrí. Sezónne prezutie, strešné nosiče, detské sedačky, náplne do ostrekovačov...náradie....to všetko treba niekde uložiť. V plechovej garáži určite nájdete miesto na jednoduchú poličku, kam pohodlne uložíte všetku sezónnu výbavu. 
  4. Rýchla montáž na vami vybranom mieste. Plechovú garáž je možné postaviť takmer kdekoľvek. Postačí, aby bola zabezpečená dostupnosť autom a môžete sa tešiť z výhod garáže počas celého roka. Nie je potrebné robiť celoplošný betónový základ, postačia aj betónové patky v rohoch garáže, do ktorých sa garáž následne aj ukotví a zabezpečí sa stabilita a bezpečnosť pred silným vetrom. 
  5. Ľahká demontáž. Výhodou nie je iba ľahká a rýchla montáž, ale aj demontáž. Nemusíte sa trápiť tým, že garáž bude stáť na svojom mieste naveky. Ak plánujete na mieste kde teraz stojí garáž budovať niečo iné, za chvílu ju rozoberiete, alebo prenesiete na iné miesto. Z garáže na auto sa tak ľahko môže stať sklad na náradie, či dielňa. 

Lacné plechové garáže sú riešením, ktoré dokáže ponúknuť vášmu autu počas zimných mesiacov bezpečnosť a ideálne podmienky na prezimovanie. Nemusíte sa viac obávať, aké nastrahy počasia prinesie táto zima a navyše získate aj dodatočný úložný priestor pre záhradné náradie, či iné sezónne potreby. Realizácia objednávky zvyčajne netrvá dlhšie ako 2-3 týždne, takže je najvyšší čas si svoju novú garáž u nás objednať

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Predchádzajúci príspevok
ABC plechovej garáže 06.03.2019

ABC plechovej garáže

Ďalší príspevok