Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Prístrešky na smetné koše

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky

Prístrešky na odpadky vám umožňujú elegantne a esteticky zariadiť miesto uloženia smetných košov. Vďaka nim sú kontajnery a ich okolie udržiavané v poriadku. Praktické boxy na odpadkové nádoby z produkcie firmy Maritom s.c., sú prepracované a premyslené. Sú vyrobené zo žiarovo pozinkovaných uzavretých profilov, zaručujúcich stabilitu a pevnosť konštrukcie. Sú odolné aj voči náročným poveternostným podmienkam, ako napríklad silný vietor.  Prístrešky na smeti sú ukotvené k zemi, čo zabraňuje ich pohybu.

Farebnosť našich prístreškov na odpadkové koše je široká. Môžete si vybrať farby z palety dostupnej na našej webovej stránke. Zameriavame sa na elegantné a decentné farby, ktoré dobre ladia s okolím. Vybrať si môžete napr. v zelenej, hnedej alebo odtieňoch sivej a grafitovej.

Prístup k smetným košom uľahčuje široká bránka (štandardne 200 cm, ale na želanie môže byť ľubovoľnej šírky), ktorá umožňuje jednoducho manipulovať s nádobami vo vnútri. Panelové usporiadanie s medzerami medzi jednotlivými prvkami prístrešku, zabezpečuje vetranie miestnosti a zabraňuje prehrievaniu interiéru. Uzamykanie na kľúč zaručuje prístup len majiteľom.

Naše prístrešky sú odolné a pri používaní nestrácajú na svojich vlastnostiach. Dajú sa využiť nielen ako prístrešky na smeti, ale aj ako boxy na bicykle, či domáce skladíky na záhradné náradie. Možnosť objednania prístrešku podľa individuálneho projektu umožňuje jeho dokonalé prispôsobenie potrebám a prostrediu.