Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Výhody psích voliér

Návrat na domovskú stránku
LETNÁ AKCIA

LETNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.07.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Výhody psích voliér

Majú veľa výhod, ktoré presvedčili už nejedného nášho zákazníka a naše voliéry si za tie roky veľmi obľúbili tak ich majitelia, ako aj ich obyvatelia.

U nás nájdete to, čo potrebujete

Nadchádzajúce teplé mesiace umožňujú majiteľom psov ponechať ich štvornohých kamarátov na dvore, či v záhrade bez toho, aby sa obávali o ich prechladnutie, alebo iné poškodenie ich zdravia.  Psie voliéry, ktoré ponúka firma Maritom sú vyrobené tak, aby sa mohli postaviť kedykoľvek a kdekoľvek. Ponúkané rozmery sú zvolené podľa toho, aby sa prispôsobili veľkosti a potrebám chovaného psíka - konštrukcie vyrábame v štandardných veľkostiach od 2x2m až po 4x3m, resp. podľa individuálneho priania zákazníka. Každá voliéra môže byť dodatočne prispôsobená podmienkam, v ktorých bude umiestnená - zákazník si môže vybrať tvar pôdorysu, výšku, umiestnenie dverí, otočné držiaky na misky, alebo si môže zvoliť drevenú podlahu. A ak si neželá niektorú so stien z mreží, je možné túto stenu zameniť za plechovú a to dokonca s možnosťou výberu farebného plechu z nášho vzorkovníka.

Aby bol v bezpečí pes aj majiteľ.

Psie voliéry vyrábame z materiálov, ktoré zvieratám poskytujú maximálny komfort a bezpečie.  Nenájdete tu žiadne ostré hrany ani nedorobky, ktoré by mohli zraniť psa...všetko je riadne ukončené a hladké. Voliéra je riadne uzavretá, aby nemohlo dôjsť k náhodnému úniku zvieraťa a systém otočných držiakov na misky zas umožňuje kŕmenie aj bez otvorenia dvierok. Práve takáto voliéra od firmy Maritom je ideálnym riešením pre majiteľa, ktorý potrebuje ísť napr. na dovolenku (sezóna sa blíži) a potrebuje zabezpečiť, aby sa o jeho miláčika niekto postaral. Pes v neprítomnosti majiteľa môže byť voči novému opatrovníkovi agresívny a tak ak je na určitú dobu ponechaný v preňho známom (a bezpečnom) mieste, určite nebude robiť problémy pri dočasnej absencii svojho pána.

Spokojný pes

Voliéry sú konštruované tak, aby mal váš pes dostatok voľného priestoru a zároveň je mu umožnené sledovať čo sa deje v jeho okolí. V prípade, že je pes agresívnejšej povahy, je lepšie obmedziť počet vonkajších podnetov tým, že ponúkame možnosť zameniť niektoré steny voliéry za plechové. Zároveň takáto celoplechová stena slúži aj na ochranu pred vetrom, dažďom a snehom. V blatistom teréne odporúčame klientom umiestniť pod koterec drevenú podlahu, ktorá bude psovi zabezpečovať sucho a komfort. Väčšina psov si na takúto voliéru zvykne veľmi rýchlo a hneď si ju osvoja ako svoj nový domov.

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok