Blog
Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Nový model plechovej garáže

Návrat na domovskú stránku
Nový model plechovej garáže

Neustála snaha zvyšovať bezpečnosť a funkčnosť našich plechových garáží, nás priviedla k inovácií pôvodného modelu a pred dvoma rokmi sme predstavili tzv. nový model "plecháča". Modernizované oceľové konštrukcie a niekoľko výrazných technických inovácií, výrazne zlepšujú komfort každodenného používania, pričom sa rozširujú aj možnosti využitia takejto garáže.

Doteraz bola oceľová konštrukcia garáží vyrábaná z jednoduchých "L" profilov. Tie naplno využívame vo svojej produkcií aj naďalej a to u typov, ktoré zatiaľ nemôžu byť vyrábané v novšom prevedení.  Konštrukcia nového typu garáže je už vyrobená z pevnejších, tzv. "C" profilov, ktoré sú už celopozinkované, čo zaručuje ich dlhšiu životnosť bez nutnosti údržby. Jednotlivé komponenty garáže sú k sebe spájané pomocou skrutiek, spoje tak zostávajú pevné a bezpečné. Tento spôsob výrazne zjednodušuje a urýchľuje samotnú montáž ale aj prípadnú demontáž (v prípade opravy, či relokácie garáže).

Ďalším vylepšením pre zákazníkov je nový spôsob otvárania a zamykania garáže. Doteraz používaný dózický zámok nie vždy správne plnil svoju úlohu, pričom nepraktické a neestetické boli aj veľké kľúče k nim. V novom type sme tento problém odstránili a garáž je vybavená klasickým zámkom podobným FAB, ktorý si zákazníci vyslovene želali. Otváranie a zatváranie garáže uľahčuje aj ďalšia novinka - obojstranná kľučka, pomocou ktorej už teraz viete garáž uzavrieť zvonku aj zvnútra. Okrem toho sme na nových typoch garáží odstránili všetky ostré prvky v oblasti dverí, ktoré by mohli viesť k náhodnému zraneniu užívateľa.

Poslednou zo zmien sú zosilnené závesy. Nity, ktorými sú pripevnené ku konštrukcií, im poskytujú väčšiu stabilitu (aj dlhšiu životnosť) a v prípade poškodenia sa dajú aj ľahšie vymeniť. Nové typy plechových garáží sú k dispozícii zatiaľ v typizovaných rozmeroch,  ale do budúcna plánujeme našu ponuku postupne rozširovať. 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

ABC plechovej garáže 06.03.2019

ABC plechovej garáže

Predchádzajúci príspevok
Plechová búda - pomocník každého záhradkára! 31.05.2017

Plechová búda - pomocník každého záhradkára!

Ďalší príspevok