Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Lacné plechové garáže - ideálne na jeseň a zimu!

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Lacné plechové garáže - ideálne na jeseň a zimu!

Pravidelne s koncom leta preto rastie aj záujem o plechové garáže. Populárny "plecháč" je určite najlepší (a najlacnejší spôsob) ako ochrániť svoje auto pred nástrahami počasia. Je to tiež výborná voľba pri rozhodovaní kam uschovať na zimu náradie, či záhradný nábytok. No ale určite neoľutujete ak si ju zaobstaráte a použijete trebárs aj ako prístrešok na drevo či uhlie. Každú garáž vieme prispôsobiť vašim potrebám - a to tak z hľadiska veľkosti, farebnosti, ale aj funkčnosti a technického využitia.

Lacné plechové garáže si možno objednať jednoduchým spôsobom cez internet (prostredníctvom našej stránky www.garaze24.sk) bez toho, aby ste opustili obývačku či kanceláriu. Za pomoci nášho kalkulátora si krok po kroku vyberáte jednotlivé parametre, čím si vytvárate garáž šitú na mieru vašim potrebám a očakávaniam. A vyberať je určite z čoho. Máme na výber rôzne typy striech (plochá, pultová so sklonom na rôzne strany, alebo obľúbená sedlová), alebo si môžete na bočné steny umiestniť okno či ďalšie vchodové dvere. Výsledok vašej práce vidíte online priamo na stránke. Nemusíte tak platiť vysoké poplatky za technický projekt. Dobré, nie? Navyše garáž vám zadarmo privezie a namontuje náš tím skúsených pracovníkov a to po území celej republiky, takže ako vidíte - s nami ušetríte hneď niekoľko krát !!!                                                                                       

Cena plechovej garáže nebola nikdy taká atraktívna a to hlavne vzhľadom k širokému rozsahu jej využitia a minimálneho času ktorý strávite pri jej objednávaní. Rovnako zaujímavý je aj čas na realizáciu objednávky -  vaše nové kryté parkovacie miesto pre auto, záhradný domček, či dočasný sklad vám privezieme maximálne do dvoch týždňov.

Ak si ešte stále kladiete otázku či to naozaj stojí za to, neváhajte a kliknite na našu webovú stránku www.garaze24.sk  Určite si vyberiete.

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok