Blog
Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Pozrite si naše nové propagačné video

Návrat na domovskú stránku
Pozrite si naše nové propagačné video

Vieme však, že kvalita nie je to jediné čo prináša úspech, preto investujeme nemalé náklady do profesionálnej reklamy našej značky. Rozhodli sme sa predstaviť naše výrobky širšej verejnosti a v spolupráci s reklamnou agentúrou sme pripravili propagačné video, ktoré prezentuje široké portfólio našich služieb.

Aj keď je toto video pomerne krátke, sme presvedčení o tom, že je v ňom zobrazené všetko, čo potrebujete vedieť o našej spoločnosti a o našich produktoch - plechových garážach a psích voliérach. Video je spracované vo viacerých jazykových mutáciách a je možné si ho pozrieť aj na portáli YouTube. Hlavnými hrdinami tohto krátkeho filmu sú naši skúsení pracovníci, ktorých môžete vidieť priamo v akcii, teda počas montáže garáže priamo u klienta. Okrem toho môžete bližšie spoznať sídlo našej firmy, moderný vozový park, či technologické "vychytávky", ktoré pri výrobe a transporte garáží používame.  Toto video by sme chceli dať do pozornosti hlavne vám, ktorí sa rozhodujete pre kúpu garáže, záhradného domčeka, prístrešku, alebo psej voliéry. Určite sa vám naša práca zapáči.

Pozývame vás teda pozrieť si naše nové propagačné video a samozrejme budeme radi, ak sa rozhodnete pre nákup u nás. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí sú vám plne k dispozícií. Veríme, že vás tento krátky spot oslovil, možno vás presvedčil o tom, aby ste sa pozreli na našu ponuku zbližša, alebo aby ste si niektorý náš výrobok priamo aj objednali. 

 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

ABC plechovej garáže 06.03.2019

ABC plechovej garáže

Predchádzajúci príspevok
Plechová búda - pomocník každého záhradkára! 31.05.2017

Plechová búda - pomocník každého záhradkára!

Ďalší príspevok