Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Plechová garáž na jar.....a na celý rok

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Plechová garáž na jar.....a na celý rok

Jar, to je aj čas na prezúvanie pneumatík, či kompletnú „pozimovú” údržbu auta. A ako sa postarať o auto, keď sa vonku oteplí?

Určite nám dáte za pravdu,  že ak veľa jazdíte, tak vaše auto aj tak strávi väčšinu času na parkovisku. Preto by bolo vhodné zabezpečiť mu bezpečné a suché parkovacie miesto. My dávame do pozornosti plechové garáže. Dokonale spĺňajú požadované kritéria a sú naozaj lacné. Za bežnú garáž zaplatíte pár stoviek eur, čo sa rovná niekoľkomesačnému prenájmu murovanej, či betónovej garáže. Navyše, postačuje mať k dispozícií kúsok pozemku s dobrým príjazdom a nová plechová garáž vám môže okamžite začať slúžiť.

Predtým, než si garáž objednáte, je dobré si zvážiť, čo všetko okrem auta v nej budete ešte uskladňovať. Veľa šoférov sa napr. sťažuje na nedostatok miesta. Uskladnenie zimných pneumatík, strešného nosiča lyží, či bicyklov, políc na autokozmetiku...to všetko uberá miesto a znižuje komfort pri vystupovaní z auta. Plechovú garáž si môžete objednať v ľubovoľnej farbe a hlavne rozmere, čím sa vyhnete „gymnastickým výkonom” pri nasadaní, či vystupovaní z auta. Takže ak si z každej strany pri objednávke pridáte po 1 metri, získate tak ideálny priestor na umiestnenie všetkého, čo potrebujete uskladniť.

Ak nechcete zbytočne preplácať, určite porozmýšľajte nad našou ponukou. Lacná plechová garáž od firmy Maritom sa vám hodí nielen cez zimu, ale využijete ju aj počas celého roka. Montáž aj dopravu ponúkame našim zákazníkom zdarma 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok