Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Zima vám nič neodpustí

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Zima vám nič neodpustí

A práve na takéto vrtochy počasia sú ideálne plechové garáže od firmy Maritom. Počasie síce nezmenia, ale môžu vám spríjemniť prevádzkovanie auta v zimných mesiacoch. Pozrite si pár vychytávok: 

1.      Krytý parking. Problémy s parkovaním sú neodlučným sprievodným javom každej zimy. Je ťažké nájsť voľné miesto, autá parkujú ako sa im zachce a tam kde sa cez leto dalo normálne parkovať, je zrazu kopa nahrnutého snehu. Plechová garáž je zárukou bezpečného a vždy suchého miesta pre parkovanie auta, čo je určite veľkou výhodou ak práve potrebujete doliať vodu do ostrekovača bez toho, aby vám za golier padal mokrý sneh.

2.      Suchou nohou. Konštrukcia garáže zaručuje, že do auta vždy nastúpite suchou nohou. Už sa viac nemusíte obávať že si do auta na topánkach donesiete sneh, či blato. A čo veci ktoré potrebujete naložiť do auta? Bez obáv ich môžete položiť na zem. Všetko ostane suché. Je to určite veľká výhoda a zároveň netreba strácať čas neustálym čistením interéru.

3.      Ochrana pred nástrahami počasia. Plechová garáž neposkytne majiteľovi len komfort v podobe čistého auta a nezamrznutého čelného skla, ale poskytuje ochranu aj iným častiam auta, na ktoré nepriaznivo pôsobia mínusové teploty. Hovoríme o gumených tesneniach, gumičkách stieračov, alebo zámkoch. Mrazy im nerobia dobre a preto parkovanie v plechovej garáži určite predĺži ich životnosť.

4.      Príručný sklad. Cez zimu sa mnohí z nás venujú s obľubou zimným športom. Bicykle a iné letné náradie (napr. trampolíny, letné pneumatiky) putujú do pivníc, či iných miest, kde čakajú na príchod leta. Málokto má však vhodné priestory na ich dočasné uschovanie. Často preto končia na balkónoch, záhradách, či len tak odložené pod holým nebom. Ani im však neprospieva zima a mráz, takže ak majú byť na jar pripravené k použitiu, je možné ich prezimovať napr. v plechovej garáži. Vyrábame ich v ľubovoľných rozmeroch, takže je veľmi jednoduché premeniť aj malý voľný prietor na krytý a suchý príručný sklad. A pritom cenovo nenáročný ! 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok