Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Zima, zima a ešte raz zima...

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Zima, zima a ešte raz zima...

Teploty hlboko pod bodom mrazu prinášajú so sebou problémy so štartovaním a potrebou očistiť auto pred jazdou od snehu či námrazy. Cesty sú pokryté vrstvou soli, ktorá ničí karosériu, rovnako náchylné na poškodenie sú aj tesnenia okien, ktoré sem tam poškodíme pri škrabaní ľadu, či námrazy. A nájsť na parkoviskách voľné miesto? Takmer nemožné.  

Asi neexistuje vodič, ktorý by nesníval o teplej, suchej garáži, v ktorej sú okná vždy čisté, auto nie je ošpliechané od okoloidúcich vozidiel a vďaka ktorej nemusíte krúžiť po parkovisku a hľadať voľné miesto. Pekná predstava,... len ako sa stať majiteľom takejto garáže ?

Ak vo vašom okolí neexistuje možnosť prenájmu garáže, doporučujeme vám zakúpiť si novú plechovú garáž. Je to výborná možnosť, ako do hodinky prísť k zastrešenému, čistému a suchému parkovaciemu miestu. Garáže vyrábame z plechu I. triedy, ktorý je buď pozinkovaný, alebo ošetrený akrylovou farbou, ktorá plech lepšie chráni pred koróziou.

Montáž prebieha priamo na mieste skladaním z jednotlivých dielov. Rovnako jednoduchá je aj demontáž v prípade, že už garáž nie je potrebná. Zo skúseností však vieme, že to, čo malo pôvodne slúžiť v zime ako kryté parkovacie miesto, sa v lete uplatní ako sklad záhradného náradia, bicyklov, alebo sa využije ako malá dielnička pre domácich kutilov.

Aj keď sa zima už pomaličky blíži ku koncu, na objednávku nikdy nie je neskoro. Garáže montujeme počas celého roka a to po území celého Slovenska. Navštívte našu stránku a v galérií nájdete množstvo fotografií nami zrealizovaných garáží, resp. si môžete v konfigurátore navrhnúť tú svoju podľa vašich predstáv. Vieme si poradiť aj s individuálnymi návrhmi od klientov, ktorí potrebujú špeciálne riešenie ! 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok