Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Praktický darček pod stromček? Plechová garáž !

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Praktický darček pod stromček? Plechová garáž !

Ak vám chýba nápad a nechcete aby váš darček skončil niekde v zabudnutí, darujte niečo praktické. Navyše, ak je táto blízka osoba zároveň aj majiteľom auta, určite ho poteší nové kryté parkovacie miesto v podobe plechovej garáže od firmy Maritom.

Naše garáže sú charakteristické svojou kvalitou, takže aj vaša nová garáž bude dobre slúžiť po celé roky, pretože je vyrobená z plechu 1. akosti, ktorý odolá každému počasiu.

A nielen to. Nová garáž by mala aj dobre vypadať, preto máme v ponuke niekoľko obľúbených farieb (vrátane imitácie dreva), ktoré je možné ľubovoľne kombinovať. Na našej stránke www.garaze24.sk nájdete prehľadný konfigurátor vrátane vizualizácie, ako aj fotogalériu už hotových garáží.

K výhodám našich garáží určite patrí aj možnosť výberu doplnkovej výbavy, takže zákazník si vie svoju novú garáž presne prispôsobiť svojim možnostiam a potrebám. Na výber je napr. výklopná brána, dodatočné vchodové dvere, otvor na okno, alebo zmena výšky garáže. Ponúkame aj 6 typov striech, takže vyberie si určite každý.

Navyše, nie je nutné robiť si starosti s dovozom a montážou. V stanovenom termíne prídu na vami určené miesto naši montážnici, ktorí za krátku chvíľu postavia a na požiadanie do základov ukotvia vašu novú garáž. Už za polhodiny tak môžete mať svoje vlastné kryté parkovacie miesto. Skvelý darček, čo poviete?

Cenovo výhodné plechové garáže od firmy Maritom sú určite darčekom, ktorý by potešil každého vodiča. Rozhodnite sa aj vy pre dar, ktorý bude mocť jeho nový majiteľ naplno využívať počas celého roka. Pozývame na naše stránky.

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok