Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Plechová garáž –úložný priestor, ktory máte stále na dosah ruky.

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Plechová garáž –úložný priestor, ktory máte stále na dosah ruky.

Kam s trampolínou, bazénom, bicyklami, či prenosným pieskoviskom? Veľa ludí nemá v dome vhodný priestor a práve pre nich máme ideálne riešenie, ktoré zabezpečí aby sa ich majetok nestal predmetom krádeže či poškodenia.

Firma Maritom je výrobcom lacných plechových garáží, ktoré výborne poslúžia ako dočasný sklad pre veci, či sezónne športové vybavenie, ktoré práve nepotrebujete. Okrem toho má aj veľa iných predností. Tu je zopár z nich:

1.      Bezpečnosť - každá naša garáž je opatrená certifikovaným zámkom. Konštrukcia garáže, ako aj dvere a brány, sú zhotovené tak, aby nebolo možné ich podvážiť a dostať sa do garáaže nedovoleným spôsobom.

2.      Pohodlie - viete hneď kde sa čo nachádza. Už viac nemusíte hľadať po pivniciach a komorách kde ste čo odložili. Všetko na vás čaká vo vašej plechovej garáži. 

3.      Priestor – veľká úložná plocha ponúka ľahký prístup ku každému predmetu. Všetko je dostupné a nie je potrebné sa prehrabávať kopami nepotrebných vecí. A zmestíte tam aj kosačku, bicykel, či lyže.

4.      Variabilita – chcete garážovať bicykle celej rodiny a nemáte kde? Nie je problém ! Alebo sa rozhodnete pre poličky do ktorých sa zmestia rôzne náhradné diely, súčiastky a iné nevyhnutné veci potrebné pre každého domáceho kutila? Tiež sa zmestia do vašej novej garáže. To ako si usporiadate vnútorný priestor je len na vás.

5.      2 v 1 – okrem funkcie krytého úložného priestoru získate samozrejme aj možnosť parkovať vo vašej novej garáži motorku, či auto. Len si to predstavte: vonku je zima, sneh, mokro...a vy suchou nohou sadáte do auta, z ktorého nemusíte zoškrabovať námrazu a odmetať sneh. Pekná predstava, však?

Na záver chceme ešte zdôrazniť, že plechovú garáž od firmy Maritom si môžete už pri objednávke prispôsobiť svojim potrebám. Chcete iný typ strechy, okno, či vchodové dvere?  Nie je problém, garáže vyrábame na mieru každému zákazníkovi. Stačí si vybrať z ponuky na našej stránke https://www.garaze24.sk/konfigurace-garaz.html

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok