Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Sklad, prístrešok alebo mobilná šatňa?

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Sklad, prístrešok alebo mobilná šatňa?

Príručný sklad, alebo dielňa

Dosť často sa stáva, že domáci kutilovia nemôžu nájsť vhodný priestor na realizáciu svojich záľub. Kam umiestniť všetky tie stroje, náradie, rebríky, či farby..... Kde sa dá pracovať bez obáv o zničenie podlahy alebo znečistenia prenajatej miestnosti?  Odpoveď je jednoduchá – vo vlastnej dielničke, ktorú si ľahko vytvoríte z plechovej garáže. 

Lacné plechové garáže totiž ponúkajú svojim majiteľom širokú škálu možností. Každú garáž je možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám, vybrať si prevedenie, rozmer,alebo osadiť do nej dodatočné okná, či dvere. Potom už len stačí dovnútra umiestniť zopár poličiek na náradie, osadiť stroje na ktorých sa bude „majstrovať” a práca sa môže začať.

Dobre postarané je aj o bezpečnosť. Každá garáž je vybavená zámkom a zároveň prípravou na ďalšie dva visiace zámky, takže prípadný zlodej by sa s ich otváraním poriadne potrápil. Dôraz kladieme aj na estetiku našich garáží – zákazník má k dispozícií možnosť výberu zo širokej palety RAL farieb, takže si vie svoju dielňu ľahko prisposobiť farbe domu, či okolia.

Variabilita

Výhodou plechových garáží je jednoduchosť tak ich montáže, ako aj demontáže. V priebehu niekoľkých desiatok minút ju naši montážnici postavia na klientom určenom mieste a za približne rovnaký čas je možné ju aj demontovať. Je to ideálne riešenie pre firmy, ktoré často menia miesto pôsobenia, ako napr. zatepľovacie, či murárske firmy.

Máte pracovníkov v exteriéri?

Potom je plechová garáž pre vás ideálnym riešením. Jednoducho ju môžete využiť ako mobilnú šatňu, či jedáleň pre pracovníkov, alebo do nej uschovať materiál, stroje, alebo náradie. Postačí pár drobných úprav v podobe dodatočných okien a dverí a nová šatňa, či jedáleň sú na svete. A to bez ďalších nákladov na prevádzku.

A čo spraviť s garážou po tom, čo prestane slúžiť svojmu účelu? Určite ju využijete vo firme ako kryté parkovacie miesto alebo sklad na náradie.

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok