Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Bezpečný domov pre vášho psa? Voliéra od firmy Maritom!

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Bezpečný domov pre vášho psa? Voliéra od firmy Maritom!

ozhodnite sa pre voliéru od firmy Maritom! Naše produkty vyrábame s precíznosťou, pričom dávame veľký dôraz tak na vzhľad, ako aj bezpečnosť zvierat, či okolia. Všetky spoje sú robené tak, aby sa na nich nenachádzali žiadne ostré časti, ktoré by mohli vášmu psíkovi ublížiť. Každá voliéra prechádza ešte pred expedíciou špeciálnou kontrolou, ktorá prítomnosť takéhoto nebezpečia úplne vylúči. 

Materiály

Voliéry vyrábame z profilov 20x20mm. Každá voliéra je štandardne vybavená strechou z pozinkovaného plechu a dvierkami, ktorých polohu si pri objednávke môžete ľubovoľne upraviť. Dvierka sú opatrené západkou, ktorú neotvorí ani ten najšikovnejší pes :-)   Celá konštrukcia je k sebe spájaná skrutkami, čo zabezpečuje bezpečnosť, pevnosť a dlhú životnosť voliéry. V prípade potreby je veľmi jednoduché ju rozobrať a znova zložiť na inom mieste.

Rozmery

Na výber je celá škála štandardných rozmerov (od 2x2m do 4x3m), ale vyrobiť vieme aj voliéru podľa individuálneho priania zákazníka. Takže ak chcete, aby mal váš pes viac miesta, neni problém, obráťte sa na nás !

Doplnková výbava

Voliéry od firmy Maritom - to je aj možnosť vybrať si praktické doplnky, ktoré prispejú ku komfortu psa, ale aj jeho majiteľa. Na želanie vyrábame a dodávame napr. dobre impregnovanú drevenú podlahu, ktorá hlavne v období dažďov zabezpečí psíkovi suché ležovisko. Rovnako ju oceníte aj v zime, pretože tvorí dobrú izoláciu od premrznutej zeme.

Ale vášho psa vieme ochrániť aj pred nepríjemným vetrom, či prudkým letným dažďom. Zadná, či bočné steny môžu byť totiž vyrobené z plechu (na výber je široká paleta farieb). Naši zákazníci si pochvaľujú aj otočné držiaky na misky - riešenie, ktoré umožňuje kŕmenie psa bez nutnosti otvárať dvierka, či vchádzať dovnútra.

Daruj svojmu štvornohému kamarátovi darček na leto a objednaj mu voliéru z Maritom-u !

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok