Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Plechová garáž - ako ju prispôsobiť svojim potrebám ?

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 31.05.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Plechová garáž - ako ju prispôsobiť svojim potrebám ?

Na výber je viacero konštrukčných či farebných variantov, takže výsledná garáž bude určite spĺňať požiadavky objednávateľa. A čo všetko je možné si vybrať?

1.      Strecha

Štandardná garáž je projektovaná s pultovou strechou so spádom vzad. Ak klient potrebuje iný tvar strechy, je na výber bočný spád (na ľavú, alebo pravú stranu), predný spád, alebo najpraktickejší typ strechy - sedlová strecha, pri ktorej je ešte možnosť zmeniť aj smer sedla pred/zad alebo na strany. Tento typ strechy samozrejme najviac oceníte v zime, keď s odpratávaním snehu zo strechy nemáte takmer žiadne starosti.

2.      Rozmery garáže

Lacné "plecháče" nemusia byť len malými krabičkami, do ktorých okrem auta už nevojde nič iné. Vďaka možnosti ľubovoľného výberu šírky a dĺžky garáže, ako aj povrchovej úpravy, tak môžete jednoducho prispôsobiť vašu novú garáž svojim potrebám a priestorovým podmienkam. Občas tých pár desiatok centimetrov (do šírky alebo dĺžky) značne zjednoduší svojmu majitelovi jej každodenné používanie

3.      Brána

Štandardná garáž je vybavená klasickou dvojkrídlovou bránou. Svojim klientom ponúkame aj alternatívu v podobe výklopnej brány, ktorá je vybavená zámkom typu FAB. Takáto brána je pre majiteľa omnoho výhodnejšia a manipulácia s ňou je jednoduchšia.

4.      Okenné otvory, vchodové dvere

Táto ponuka určite zaujme každého, kto chce do garáže vstupovať nielen bránou, ale má možnosť použiť aj bočný, či zadný vchod. Dodatočné vchodové dvere vieme na želanie zákazníka umiesniť kdekoľvek po obvode plášťa, rovnako tak aj okenné otvory. Je dobré myslieť na ich priobjednanie už vopred, do interiéru garáže vniká prostredníctvom okien veľa slnečného svetla, čo určite oceníte pri viacerých prĺežitostiach.

5.      Farebná paleta

Lacná pozinkovaná garáž je síce výborná voľba, ale z estetického hľadiska sa práve nemusí hodiť  k farbe domu, alebo k príslušnému okoliu. Preto ponúkame našim zákazníkom možnosť výberu povrchovej úpravy plechov z širokej palety RAL farieb, ktoré možno navzájom kombinovať. Znamená to, že každá časť garáže (strecha, steny, brána) môže mať svoju vlastnú farbu. 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok