Maritom S.C.
Nakonfigurujte si svoju vlastnú garáž

Kupujeme garáž cez internet

Návrat na domovskú stránku
JARNÁ AKCIA

JARNÁ AKCIA

Znížili sme pre vás ceny o 10%
Akcia trvá do 30.06.2024

Plechové garáže PRÉMIUM

Plechové garáže PRÉMIUM

* Moderný dizajn * Pevná oceľová konštrukcia
* Vysoká kvalita spracovania a prevedenia
Detaily ponuky
Kupujeme garáž cez internet

Po prvé - kompletný prehľad a ponuka

Na internete nájdete všetko, čo dokáže ten-ktorý výrobca plechových garáží ponúknuť. Na jednotlivých stránkach sa dočítate o materiáloch, pracovných postupoch, či technológiách, ktoré sa pri výrobe garáží používajú. Doporučujeme tiež kliknúť si na foto galériu, aby ste videli aké realizácie má už výrobca za sebou a ako bude vaša nová plechová garáž vypadať v skutočnosti. Dobrý výrobca sa rád svojimi výrobkami pochváli a zvyšuje to aj renomé firmy.

Nákup cez internet je pre užívateľa rovnako aj veľmi pohodlný: stránky si môžete prehliadať kedykoľvek počas dňa a to bez toho, aby ste sa pohli z pohodlného kresla v obývačke, či pracovni. (nie ste tým pádom obmedzovaný prípadnými otváracími hodinami v kamenej predajni). Ak už ste si tú správnu garáž pre seba vybrali, je na rade druhý krok - objednávka. Tú cez internet urobíte takisto pohodlne a jednoducho.

Po druhé - výhodná kúpa

Na stránkach niektorých výrobcov garáží môžete nájsť aj špeciálny kalkulátor. Jedná sa o aplikáciu, ktorá vám umožní nakombinovať si jednotlivé prvky vašej novej garáže. Môžete sa rozhodnúť pre štandardnú verziu, alebo upraviť si finálny produkt na účel, na ktorý ho budete v budúcnosti využívať. K dispozícii sú rôzne typy striech, koloristická škála farebných prevedení, dodatočné okná a dvere, alebo výklopná brána. S uvedenými a vybratými zmenami sa úmerne mení aj cena. Kalkulátor má vo väčšine prípadov aj pekné dizajnové spracovanie, takže môžete aj rovno vidieť ako bude vypadať vaša nová garáž.

Po tretie - platba až po montáži

Po konfigurácii garáže a doplnkových služieb (napr. ukotvenie) je na rade výber platby. Zatiaľ ponúkame len platbu v hotovosti, ale v blízkej budúcnosti doplníme našu ponuku aj o platbu na splátky. Posledným krokom je samotné odoslanie objednávky, pričom detaily objednávky je možné ešte dodatočne meniť. Samozrejme iba do doby, kedy bude garáž posunutá do výroby.

Za pár dní od objednávky budete telefonicky kontaktovaní našim obchodným zástupcom, ktorý vám oznámi dátum aj približnú hodinu montáže. V určený deň potom môžete očakávať našich pracovníkov, ktorí v priebehu niekoľkých desiatok minút garáž zložia a namontujú. Platíte až potom, ako vaša nová garáž, sklad, záhradný domček či prístrešok stoja na mieste. :-) 

ZOBRAZIŤ INÉ ZÁZNAMY

5 výhod plechových garáží v zimnom období 10.12.2020

5 výhod plechových garáží v zimnom období

Predchádzajúci príspevok
Montáž garáže počas pandémie 09.04.2020

Montáž garáže počas pandémie

Ďalší príspevok