POZOR NA PLAGIÁTORSTVO

Máte pocit že ste podobnú stránku (ako táto naša) už niekde videli?

Nie, pamäť vás neklame. Naša stránka bola totiž komplet celá skopírovaná firmou Alsim s.r.o. (www.plechovegaraze.net), my sme ostali okradnutí a chceme upozorniť aj vás, aby ste nedopadli rovnako. Táto firma zrejme nemá dostatok kreativity a vlastnej tvorivosti na to, aby si vytvorila svoju vlastnú stránku.

Však načo, ak si ju môžem od niekoho beztrestne skopírovať a stavať svoj úspech na úsilí niekoho iného? Táto firma dokonca nemala ani toľko súdnosti, aby zo svojej "novej" stránky odstránila fotografie našich garáží s logom firmy Maritom. Zmenili jedine názov firmy a kontaktné údaje, všetko ostatné ostalo úplne identické s našou stránkou, ktorú sme tvorili a vylepšovali niekoľko rokov.

Bohužiaľ právne normy neposkytujú autorom web stránok dostatočnú ochranu a jediné, čo sa našim právnikom podarilo vyriešiť je to, že konkurenčná firma stiahla zo svojej stránky sporné fotografie. Nuž, aj takýmto spôsobom sa podniká na Slovensku, stačí drzo ukradnúť a skopírovať celý obsah a pôvodným autorom stránky sa ešte drzo vysmiať do očí.

Úsudok o takejto firme a takomto podnikaní si už spravte sami....Galéria

Tu je pár obrázkov kde si môžete porovnať našu stránku so stránkou ktorá nám bola ukradnutá